Klasa 5b projektuje stroiki świąteczne

Dnia 6 grudnia 2019r., w ramach prezentu Mikołajkowego dla uczniów i rozwoju współpracy szkoły z Rodzicami, p. Magdalena Olejniczak, Mama Antosi z klasy VB, przygotowała warsztaty dotyczące projektowania ozdób i stroików świątecznych. Pani Olejniczak, która na co dzień prowadzi Szkółkę Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych w Łowęcinie, postanowiła podzielić się swoją pasją i zachęciła młodzież do zaprojektowania ciekawych stroików w szkle oraz innych dekoracji świątecznych, wykorzystując głównie materiały naturalne, np. korę, kamienie, mech, świerk. Uczniowie z ciekawością słuchali p. Magdy i bardzo się zaangażowali w projektowanie. Warsztaty zwieńczyło wspólne ubieranie choinki.

Dziękuję p. Magdalenie Olejniczak oraz p. Ewie Kocierz za zaangażowanie i współpracę :))

Joanna Tomicka – Cichowlas

  

Więcej zdjęć w galerii.