Mistrzynie Rejonu Poznań w unihokeju!

W dniu 18 listopada 2019 roku, w Zbąszyniu, odbył się turniej finałowy Rejonu Poznań Teren Zachód dziewcząt XXI Igrzysk Dzieci w Unihokeju. W rozgrywkach uczestniczyły 4 najlepsze zespoły z wielkopolskich powiatów. Awans do półfinałów województwa wielkopolskiego mogła wywalczyć tylko jedna drużyna, która zajmie I miejsce – Nasze zawodniczki to osiągnęły!

Drużyna dziewcząt z Paczkowa okazała się bezkonkurencyjna, gdyż wygrała wszystkie rozgrywane mecze: z zawodniczkami z SP Zbąszyń 2:0, z unihokeistkami z SP Lubosz 2:0,   a z zespołem z SP Obrzycko 6:0. Nasze zawodniczki zdobyły 10 bramek, a nie straciły żadnej! Brawo dla bramkarza, obrony i napastników!

Jesteśmy wśród 8 NAJLEPSZYCH ZESPOŁÓW W WIELKOPOLSCE !!!

GRAMY DALEJ z nadzieją na zwycięstwo w Półfinale Województwa Wielkopolskiego! : )

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego