Mistrzowie Rejonu Poznań w unihokeju!

W dniu 15 listopada 2019 roku, w Nowym Mieście n/ Wartą, odbył się turniej finałowy Rejonu Poznań Teren Wschód chłopców XXI Igrzysk Dzieci w Unihokeju.   W rozgrywkach uczestniczyły 4 najlepsze zespoły z wielkopolskich powiatów. Awans do półfinałów województwa wielkopolskiego mogła wywalczyć tylko jedna drużyna, która zajmie I miejsce – Nasi chłopcy to wywalczyli!

Drużyna chłopców z Paczkowa wygrała wszystkie rozgrywane mecze: z zawodnikami z SP Bieganowo 5:2, z unihokeistami z SP Kotlin 2:1, a z zespołem z SP Klęka 2:0. Należy przyznać, iż turniej stał na wysokim poziomie, a chłopcy zacięcie grali do ostatnich minut. Cieszy także fakt, iż najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany uczeń z naszej szkoły – Maciej Kaczmarek.

Jesteśmy wśród 8 NAJLEPSZYCH  ZESPOŁÓW W WIELKOPOLSCE !!!

BRAWO WY! : )

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego