II miejsce w Finale Rejonu Poznań w unihokeju dziewcząt

W dniu 20 listopada 2019 roku, w Zbąszyniu, odbył się turniej finałowy Rejonu Poznań Teren Zachód dziewcząt XXI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju.                            

W rozgrywkach uczestniczyły 3 najlepsze zespoły z wielkopolskich powiatów. Awans do półfinałów województwa wielkopolskiego mogła wywalczyć tylko jedna drużyna, która zajmie I miejsce.

Drużyna dziewcząt przegrała decydujący mecz o I miejsce z zawodniczkami z SP Zbąszyń 0:1. Nasze Unihokeistki zajęły II miejsce, nie gwarantując sobie awansu do Półfinałów Województwa Wielkopolskiego. Należy podkreślić, iż dziewczęta walczyły do samego końca turnieju, prezentując wysoki poziom umiejętności technicznych i taktycznych.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI! : )

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego