Projekt „QR CODE”

 W październiku na zajęciach „Rozwijających umiejętność uczenia się” z panią Joanną Tomicką-Cichowlas realizowaliśmy projekt pt. „QR- Code”. W projekcie uczestniczyła cała klasa VIB, żeby wykonać zadanie trzeba było pobrać aplikację na telefon o nazwie „QR Scanner”. Szczerze polecamy tę aplikację ponieważ potrafi ona skanować wcześniej wspomniane qr kody.
Pod qr kodami można umieścić różne pytania, ciekawostki, memy itp. Nasze główne zadanie było dowolne, niektórzy wykonali: quizy, gry planszowe, kubki z kodami i wiele innych ciekawych dzieł. Uważamy, że wszystkie projekty i pomysły  były bardzo  interesujące.

– Czy podobała nam się tematyka zadania?
– Tak!!!
                                                         

Pozdrawiamy Ludwiczak Wiktoria i Siwecka Lena

Zachęcamy do pobrania aplikacji i odczytania wiadomości od klasy VI B, która jest ukryta pod kodem…