Unihokej – PODIUM W FINAŁACH POWIATU POZNAŃSKIEGO

W dniach 04 i 07 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się Finały Powiatu Poznańskiego XXI Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w dyscyplinie Unihokej (kategorie: dziewczęta, rocznik: 2005-2006 oraz rocznik: 2007-2009). Do paczkowskiej szkoły zjechały się zawodniczki z Baranowa, Kamionek, Pecnej, Komornik, Przeźmierowa oraz Radzewa. Mecze rozgrywaliśmy systemem „każdy z każdym” 3 tercje po 8 minut. Nasze zawodniczki młodsze zaprezentowały bardzo wysoki poziom swoich umiejętności, deklasując tym samym swoje rywalki: unihokeistki z Kamionek pokonaliśmy 7:3, z reprezentantki z Pecnej  zwyciężyliśmy 13:1, a mecz z zawodniczki z Baranowa zakończyliśmy wynikiem 12:2. Powyższe wyniki dały nam I miejsce w Powiecie Poznańskim w kategorii Dzieci. Drużyna unihokeistek starszych również okazała się bezkonkurencyjna – dziewczęta wygrały wszystkie rozgrywane mecze (z zawodniczkami z Przeźmierowa 11:0, z drużyną z Radzewa 5:4, z unihokeistkami z Komornik 10:2) – zwycięstwa dały dziewczętom I miejsce  w Powiecie Poznańskim w kategorii Młodzieży Szkolnej

Drużyna chłopców młodszych rozegrała Finał Powiatu Poznańskiego 05 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Baranowie. Zawodnicy zmierzyli się z drużynami z Komornik, Bolechowa Osiedle oraz z Baranowa (gospodarze zawodów). Unihokeistów z Bolechowa pokonaliśmy 5:1, z zespołem z Baranowa wygraliśmy 3:0, natomiast porażkę ponieśliśmy z zawodnikami z Bolechowa (1:5). Po podliczeniu punktów okazało się, że uplasowaliśmy się na II miejscu w Powiecie Poznańskim w kategorii Dzieci.

Powyższe zespoły będą reprezentować powiat poznański w rozgrywkach rejonowych!!!

GRATULUJEMY I POWODZENIA! : )

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego