Występ naszych uczennic podczas inauguracji roku szkolnego 2019/2020 w Volkswagen Poznań

W sobotę 14 września 2019 roku uczennice klasy 5a i 6a zostały zaproszone wraz z Panią Dyrektor panią Małgorzatą Szomek i opiekunami do firmy Volkswagen w Swarzędzu, by wystąpić w trakcie uroczystości Inauguracji Nowego Roku Szkolnego. Wśród zaproszonych gości były osoby reprezentujące VW Poznań, władze samorządowe, dyrektorzy szkół oraz rodzice nowo przyjętych młodocianych pracowników. Nasze uczennice: Emilia Duszyńska, Oliwia Wittke, Julia Palczewska, Lea Różańska, Martyna Ryszczyńska i Aleksandra Poźlewicz zaprezentowały krótki spektakl artystyczny, który mieliśmy okazję podziwiać w trakcie naszej szkolnej uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2019/2020. Minimum słów, piękna muzyka i tona emocji – tak w skrócie można opisać występ naszych artystek. Niezmiernie miło było zobaczyć zaszklone oczy oraz usłyszeć gromkie brawa widzów, gdy z ust naszych uczennic wybrzmiało: Szkoła to coś więcej niż wyścig!

Wyrazy uznania dla naszych uczennic!

Anna Bagińska
Ewelina Staszak