Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną rozstrzygnięty

Tradycyjnie w tydzień przed Wielkanocą święciliśmy w kościele palmy. Również w tym roku nie zabrakło palm wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Przybrane w strojne kwiaty i barwne wstążki pyszniły się przed ołtarzem nadając mu wspaniałą oprawę. Wszystkie wyglądały pięknie i wprowadziły nas w wielkanocny nastrój.
Jak co roku palmy konkurowały ze sobą w szkolnym konkursie. Jak panny nadobne sprzeczały się, która z nich najpiękniejsza. Spór ten mogło rozstrzygnąć tylko zacne jury, które miało nie lada problem, której dać palmę pierwszeństwa. Na szczęście spory wkrótce ustały, a palmy oceniono rzetelnie i całkowicie bezstronnie.
Spieszę Wam donieść, że w kategorii klas 0-III wygrała palma klasy IIIa. Tuż za nią, jako druga na podium stanęła palma klasy 0, a zaraz za nią na trzecim miejscu palma klasy IIIb.
W kategorii IV- VIII wygrała palma klasy Va . Na drugim miejscu była palma klasy VIb a na trzecim palma klasy Vb.
W kategorii indywidualnej odniosła zwycięstwo palma wykonana przez Olgę Olczak z klasy Via. Drugie miejsce zajęła palma Julii Kocierz z klasy IVb. Natomiast równorzędne trzecie miejsce zajęły dwie palmy wykonane we współpracy przez Laurę Kurach, Kaję Biedermann oraz Zosię Kaczmarek z klasy IIb a także przez Wiktorię Guzik i Antosię Kurp również z klasy IIb.
Gratuluję serdecznie wszystkim palmowym artystom i dziękuję za udział w konkursie. Zapraszam do barwnej rywalizacji za rok.

                                                                                                 Krystyna Bednarczyk