III edycja konkursu MAM TALENT

Dnia 26.03.2019r w murach naszej szkoły odbyła się III edycja konkursu MAM TALENT.

Chętni uczniowie z kl.0-III zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, gimnastyczne, kulinarne, nie obyło się również bez gry na instrumentach. W sumie do konkursu przystąpiło 28 uczestników. Występy oceniało Jury w składzie: p.K.Misiorna, S.Jahnz-Bolewska, E.Anglart – Czerniejewska, natomiast nad całością czuwały p.M.Czechowska i p. M. Malinowska. W sali konkursowej, w świetlicy szkolnej zebraliśmy się o godz. 10.00. Już w wejściu ogromne wrażenie zrobiła na nas dekoracja przygotowana na powitanie naszych Gwiazd. W świetle reflektorów, przed dużą publicznością uczestnicy prezentowali swoje talenty najlepiej jak tylko potrafili. Każdy występ był rewelacyjny i spotkał się z głośnym aplauzem publiczności. Impreza miała charakter konkursu, w którym jednak nie było przegranych, gdyż każdy, kto odważył się stanąć na scenie i zaprezentować swój talent był już wygranym. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Po burzliwych obradach i skrupulatnym podliczeniu przydzielonych punktów, Jury przyznało:

 I miejsce – Maja Antkowiak (gimnastyka artystyczna)

II miejsce – Kaja Biedermann (śpiew)

III miejsce – Gabrysia Pawlicka (recytacja) ex aequo Lena Szymczak (recytacja)

Wyróżnienia:

I Natalia Dudzińska (pokaz kulinarny)

II Nicole Dobrasz (gimnastyka artystyczna)

III „Szalona ósemka” z kl.IIIb (śpiew, taniec)

                                                                         Zwycięzcom GRATULUJEMY!

                              A wszystkim uczestnikom  życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji 😊

                                                                                      Monika Czechowska