Wielkanocne Kartki Dobroczynne – Akcja Charytatywna Samorządu Uczniowskiego

Otwierasz najpierw skrzynkę pocztową, później kopertę a serce otwiera się samo. Nawet, gdy gdzieś w duszy czają się małe i większe smutki, robi się radośniej. Tak właśnie działa świąteczna kartka od kogoś bliskiego.  Pamiętasz to ciepło? Z przyjemnością ogłaszamy powrót do pięknego zwyczaju wysyłania tradycyjnych, świątecznych kartek. Mamy dla Was kolejną kolekcję Świątecznych Kartek Dobroczynnych. Dzięki życzeniom na tych wyjątkowych kartkach ciepło w sercu pozostanie na dłużej. Dlaczego? Bo dochód z ich sprzedaży inwestujemy w całości w niesieniu pomocy chorym i niepełnosprawnym – podopiecznym fundacji Surcum Corda objętych pomocą programu ”Na ratunek” . 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych organizujemy w naszej szkole kolejną akcję charytatywną „Świąteczne Kartki Dobroczynne” na rzecz podopiecznych stowarzyszenia „Surcum Corda – W górę serca”. Sprzedaż kartek odbędzie się w najbliższy piątek, 29 marca 2019 roku. Koszt kartki: 2 zł. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Pamiętajmy – nie ma na świecie piękniejszego uczucia niż to, które występuje chwilę po tym, jak zrobimy bezinteresownie coś dobrego. Poczujmy to!

                                                            Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

                                                                Ewelina Wdowiak, Mateusz Radomski