Unihokej – podwójne I miejsce w Półfinale Wojewódzkim Wielkopolskiej Ligii Unihokeja!

Dnia 16 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swarzędzu odbył się Półfinał Wojewódzki w kategorii dzieci Wielkopolskiej Ligii Unihokeja 2018/2019 którego organizatorem był Wielkopolski Związek Unihokeja oraz UKS Kopla Paczkowo. W półfinałowych rozgrywkach wzięło udział sześć drużyn: grupa I: UKS Salezjanie Poznań, UKS Chynów Zielona Góra, UKS Kopla Paczkowo I (dz.) oraz grupa II: UKS Junior Kębłowo, UKS Kopla Paczkowo II (chł.), SP Międzylesie. Drużyna UKS Kopla Paczkowo I zmierzyła się z UKS Chynów Zielona Góra, pokonując rywalki 4:2, kolejny mecz z UKS Salezjanie Poznań zremisowały 2:2. Natomiast zawodnicy UKS Kopla Paczkowo II w znakomitym stylu pokonali SP Międzylesie 7:1, a rozgrywkę z UKS Junior Kębłowo zremisowali 1:1. W kwalifikacji generalnej, po podliczeniu punktów, uplasowaliśmy się na I miejscu, zarówno w grupie I, jak i w grupie II.

Skład drużyn:

UKS Kopla Paczkowo I: Amelia Bartocha (4a), Gabriela Dudzińska (4a), Emilia Duszyńska (4a), Oliwia Fiszer (4a), Julia Palczewska (4a), Maja Polus (4a), Lea Różańska (4a), Zuzanna Woda (4a), Oliwia Wittke (4a), Joanna Ziętkiewicz (4a).

UKS Kopla Paczkowo II: Kacper Domasiewicz (5b), Oskar Drozd (4a), Maksymilian Kopera (4a), Jakub Kotala (4a), Kacper Pawlak (4a), Kamil Pawłowski (4b), Wiktor Prządak (4a), Przemysław Przybylak (4b), Filip Roszak (4a), Oskar Teraźniewicz (5b).

                                                 Serdecznie gratulujemy Naszym unihokeistom! : )

                                                  Anna Bagińska, Robert Dopta, Mateusz Radomski