I Dziecięcy Koncert Charytatywny ,,Z serca ton” w SP nr 3 w Swarzędzu

Dnia 1 lutego 2019 roku odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Swarzędzu. Głównym celem tego spotkania była zbiórka pieniędzy dla Nicoli z Wierzenicy , która od kilku lat walczy o zdrowie. Na samym początku uczniowie szkół śpiewali piosenki zadedykowane Nikoli, wśród nich byli także uczestnicy z naszej szkoły. Następnie wolontariusze z „Motylego Wolontariatu” dali Nikoli kartki z pięknymi rysunkami. Potem uczniowie z naszej szkoły z klasy czwartej zaśpiewali piosenkę pt. ,,Zapraszamy do śpiewania”. W koncercie wzięli również udział uczniowie naszego szkolnego kółka tanecznego którzy zatańczyli układ do utworów Justina Timberlake ‘ a ,,Can’t stop the feeling ’’ – ten utwór był śpiewany przez chór ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu i do utworu ,,Show me the money ‘’ z filmu ,,Step up”. Na sam koniec wszyscy uczestnicy zaśpiewali razem utwór Roksany Węgiel ,,Obiecuję” wręczając Nicoli ogromny bukiet kolorowych balonów. Atmosfera była cudowna a uczucie pomocy drugiej osobie przyniosło wszystkim radość.

Uczennice klasy V a: Zofia Parysek, Martyna Ryszczyńska, Aleksandra Poźlewicz