Warsztaty edukacyjne „Sukces to ja” – klasa 3 gimnazjum

W czwartek, 07 lutego 2019 roku, w ramach realizacji programu wychowawczego, uczniowie klasy 3 gimnazjum uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych „Sukces to ja” organizowanych przez Centrum Edukacji „Sokrates” w Swarzędzu. Podczas prelekcji, stosując różnorodne metody i formy pracy, wychowankowie zdefiniowali pojęcie wyjściowe „SUKCES”, dowiedzieli się, czy warto stawiać sobie cele w życiu, zastanawiali się, jak stworzyć indywidualny plan działania, jak rozwijać swoje umiejętności i pasje oraz jak działać skutecznie. Gimnazjaliści odpowiedzieli sobie także na pytania „Czy warto poznać samego siebie?” oraz „Jak będzie wyglądać moja najbliższa przyszłość?”. Pod lupę zostało także wzięte zagadnienie „Dysponowanie czasem a kreatywność”. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych warsztatów, uczniowie stwierdzili: „Sukces – trzeba tylko chcieć i wiedzieć jak to zrobić!”.

                                                                     Wychowawca
                                                                Mateusz Radomski