Podium dla paczkowskich „szczypiornistów”!

Dnia 05 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Zalasewie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłce ręcznej chłopców – rocznik 2003-2005, których nadrzędnym celem była popularyzacja gry w piłkę ręczną i wyłonienie zwycięzcy w tej dyscyplinie w roku szkolnym 2018/2019. W sportowej rywalizacji uczestniczyły zespoły z 8 szkół podstawowych Miasta i Gminy Swarzędz. Uczniowie naszej szkoły rozegrali mecze w grupie A z zawodnikami ze szkół: SP nr 1 Zalasewo, SP nr 2 Swarzędz oraz SP nr 4 Swarzędz. Naszym reprezentantom udało się w dobrym stylu pokonać zawodników z SP nr 4 w Swarzędzu, wygrywając mecz 7:4, z gospodarzami zawodów, po zaciętej i emocjonującej grze zremisowaliśmy 1:1, natomiast potyczkę z zawodnikami z SP nr 2 w Swarzędzu przegraliśmy 5:2. W klasyfikacji generalnej, po podliczeniu zdobytych i straconych bramek, uplasowaliśmy się na III miejscu w gminie Swarzędz.
Skład drużyny: Bubolc Gracjan (klasa 3g); Cabaj Oskar (klasa 3g); Chmielnik Michał (3g); Gawarecki Kacper (klasa 3g); Głowacki Aleksander (7SP); Jóźwiak Bartosz (klasa 3g); Olczak Michał (klasa 3g); Słoński Bartosz (klasa 3g); Słoński Jakub (klasa 3g); Szwedziak Nikodem (klasa 3g); Wolski Kacper (klasa 3g).
                                                                                    Mateusz Radomski