Mecz towarzyski Polska – Irlandia Płn.: kibicowaliśmy Naszym

W czwartek, 29 listopada 2018 roku, uczniowie klasy 3 gimnazjum wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. W pierwszej kolejności, w ramach lekcji wychowania fizycznego, doskonaliliśmy umiejętności łyżwiarskie na lodowisku oraz rozegraliśmy turniej gry w kręgle. Po posileniu się i ogrzaniu w kawiarence sportowej udaliśmy się na Stadion Miejski w Swarzędzu, by obejrzeć mecz towarzyski reprezentacji Polski U-16 z reprezentacją Irlandii Północnej – oba zespołu gościny na kilkudniowym zgrupowaniu w Swarzędzu, szlifując swoje umiejętności piłkarskie. Korzystając z tak wyjątkowej okazji, nie pozostało Nam nic innego, jak gorąco dopingować i wspierać Naszych młodych zawodników, którzy pokonali, ku Naszej radości, reprezentację Irlandii 4:0.
                                                                               Mateusz Radomski