Wieczór magii i wróżb uczniów klasy 3b

Dnia 23 listopada przygotowywaliśmy się do Andrzejek. Sami piekliśmy różne ciasta: marchewkowe, dyniowe, babkę zebrę i kruche ciastka. O godzinie 17.00 rozpoczęła się impreza andrzejkowa. Ubraliśmy się w stroje z elementami odblaskowymi. Laliśmy wosk i odgadywaliśmy naszą przyszłość. Degustowaliśmy nasze wypieki. Klasa ósma przygotowała dla nas pokazy fizyczne i chemiczne. My też wykonywaliśmy różne doświadczenia. Na koniec zabawy poczęstowaliśmy starszych kolegów naszymi wypiekami. Było wspaniale!
                                                                        W imieniu uczniów klasy IIIb
                                                                                    Patrycja Pawlak
Tak wyglądały Andrzejki w klasie IIIb. Patrycja jest wyrazicielką odczuć dzieci, które doskonale się bawiły. A stało się to za sprawą pań: Marii Rydel-Nowak, Marii Kocięckiej i Kamili Szwedziak, które bardzo pomogły mi w przygotowaniu andrzejkowego wieczoru.
                                                            Serdecznie im dziękuję.
                                                                 Maria Bestry