Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

24 października 2018 r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły wybrali się do Teatru Wielkiego w Poznaniu. Wybrali się na spektakl baletowy. Przed wyjazdem przygotowali się na to niezwykłe przeżycie. Przypomnieli sobie treść baśni, poznali wirtualnie teatr. Kiedy już nadszedł ten dzień uczniowie elegancko ubrani pojechali na spektakl. Tam zasiedli w drugim i trzecim rzędzie, i oddali się oglądaniu sztuki. Mieli wielkie szczęście przywitać się z aktorami, zobaczyć dokładnie scenografię i stroje. Przedstawienie urzekło wszystkich, nawet tych sceptycznie nastawionych do baletu. W kwietniu jedziemy znowu do Teatru Wielkiego, tym razem zobaczymy teatr od kuchni.

                                      Maria Bestry, Małgorzata Felińska, Edyta Anglart-Czerniejewska