Unihokej – II miejsce w FINALE POWIATU POZNAŃSKIEGO !!!

Dnia 07. 11. 2018 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Baranowie odbył się Finał Powiatu Poznańskiego XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w dyscyplinie Unihokej (kategoria: chłopcy, roczniki: 2003-2005) w którym zmierzyliśmy się z unihokeistami z: SP Pecna, SP Luboń oraz SP Baranowo (gospodarze zawodów). Zawodników z Pecnej pokonaliśmy w znakomitym stylu 3:0, z reprezentantami z Lubonia zremisowaliśmy (0:0), a mecz ze sportowcami z Baranowa przegraliśmy 0:3. W kwalifikacji generalnej, po podliczeniu punktów (na podstawie zdobytych i straconych bramek), uplasowaliśmy się na II miejscu w powiecie poznańskim, co zagwarantowało Nam awans do Finału Rejonu Poznań Wschód.
Skład drużyny (finał powiatu poznańskiego): Borowczyk Kamil (klasa 3g); Bubolc Gracjan (klasa 3g); Cabaj Oskar (klasa 3g); Chmielnik Michał (klasa 3 g); Frątczak Patryk (klasa 3g); Gawarecki Kacper (klasa 3g); Jóźwiak Bartosz (klasa 3g); Słoński Jakub (klasa 3g); Szwedziak Nikodem (klasa 3g); Wolski Kacper (klasa 3g), Głowacki Aleksander (klasa 7), Kopera Mikołaj (klasa 7).

                                                                             Gratulujemy Naszym unihokeistom! : )
                                                                                 Robert Dopta, Mateusz Radomski