Konkurs dla uczniów klas VII-VIII i III gimnazjum !!!

Masz interesujący pomysł na biznes, który może sprawdzić się w przyszłości? Odkryłeś nowy, oryginalny sposób wypromowania produktu lub usługi? Wiesz już jaki zawód będzie tym najbardziej pożądanym za 20 lat? Podejrzewasz, że rozmowy kwalifikacyjne zmienią swój dotychczasowy wygląd a przedmioty lekcyjne, dzięki nowoczesnej technologii, nigdy nie będą takie same? Opowiedz o tym w swój własny, niepowtarzalny sposób!
Wykorzystaj swój talent i nagraj pracę konkursową w postaci maksymalnie 2 minutowego filmiku i wygraj kamerkę GoPro dla Szkoły, tysiaka dla zespołu i warsztaty ze znanym YouTuberem!
Konkurs jest on skierowany do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjalnych

Więcej informacji na: www.FundacjaRozwojuTalentow.pl/Konkurs
Zgłoszenia chętnych uczniów u pedagoga szkolnego p. Agnieszki Łuszczek
w terminie do 19 Października