Siatkarskie warsztaty w Zalasewie

W piątkowe popołudnie 5 października 2018 roku grupa uczniów naszej szkoły udała się do Zalasewa na warsztaty z gwiazdami międzynarodowej siatkówki. To już tradycja, że przed Memoriałem Arkadiusza Gołasia, tragicznie zmarłego naszego wybitnego siatkarza odbywają się zajęcia dla najmłodszych.

  Warsztaty prowadzili czołowi nasi siatkarze oraz Stephane Antiga,były selekcjoner naszej reprezentacji, która w 2014 roku zdobyła mistrzostwo świata. Główną gwiazdą piątkowych zajęć był trzykrotny mistrz olimpijski oraz mistrz świata, Brazylijczyk Giba, który obecnie pełni rolę komentatora, eksperta telewizyjnego, a przede wszystkim ambasadora siatkówki na świecie. Po warsztatach była okazja do wspólnych zdjęć z mistrzami i zdobycia cennych autografów. Pełni wrażeń, we wspaniałych nastrojach wróciliśmy do Paczkowa.

                                                                  Marek Kierzek