The Big Challenge – Internetowy Konkurs Języka Angielskiego

W środę, 11 kwietnia 2018r., odbyła się kolejna edycja internetowego konkursu języka angielskiego dla szkół europejskich. „The Big Challenge”, czyli „Duże Wyzwanie”, w ciekawy, a przede wszystkim nowoczesny sposób motywuje do nauki języka angielskiego. Uczniowie za pomocą aplikacji i strefy gier dostępnych na oficjalnej stronie konkursu, przygotowywali się do niego od kilku miesięcy. Co roku, równocześnie ponad 600.000 uczniów z kilku krajów Europy przystępuje do językowych zmagań. W naszej szkole, w konkursie uczestniczyło 27 'miłośników angielskiego’ z klas: VII oraz II i III gimnazjum. Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które zostaną opublikowane po 20 maja 2018r., a w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z dnia przeprowadzenia konkursu.

https://www.thebigchallenge.com/pl/zdjecia/

 

Koordynator Konkursu

Joanna Tomicka-Cichowlas