Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą

 „Pomyśl zanim usiądziesz za kierownicą, czyli dziecko bezpieczne na drodze” to akcja, w której w Pierwszy Dzień Wiosny wzięli udział nasi najmłodsi uczniowie. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak prawidłowo zapinać pasy, korzystać z fotelika samochodowego i być widocznym na drodze. Celem spotkania było promowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci oraz poprawa ich świadomości na temat zagrożeń na drodze. Interaktywne spotkanie było przeprowadzone przez pracowników firmy Bridgestone Poznań. Gościem specjalnym zajęć był manekin Jan, który wzbudzał zainteresowanie wśród dzieci. Dzięki jego obecności uczniowie chętniej uczestniczyli w warsztatach i szybciej zapamiętywali przekazywane informacje.

 Warsztaty były profesjonalnie przygotowane, w formie zabawy, dzięki czemu treści były lepiej przyswajane przez małego odbiorcę. Wszyscy mali uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem, otrzymując w nagrodę od organizatorów upominki.

Bardzo dziękujemy pracownikom firmy Bridgestone za przybycie i zorganizowanie tak ciekawych zajęć.

Patrycja Przychodniak