8 marca w oddziale przedszkolnym

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym dniu w klasie 0B odbyły się wybory Miss. Nasi dżentelmeni wprowadzili po czerwonym dywanie kandydatki, które następnie musiały wykonać kilka zadań by zdobyć zasłużony tytuł Miss najdłuższego kucyka, Miss uśmiechu, Miss równowagi, Miss śpiewania, Miss liczenia, Miss najdłuższego skoku i inne. Zabawa była wyśmienita, śmiechu co niemiara a wszystkie kandydatki nagrodzone i szczęśliwe. Nie obyło się bez upominków wręczonych wraz z życzeniami od chłopców a także słodkiego poczęstunku. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech !

                                                                                          Monika Czechowska