„Połowinki” klasy 2 gimnazjum

W czwartkowy wieczór,  8 lutego 2018 roku, odbyły się w naszej szkole „Połowinki” klasy 2 gimnazjum, organizowane przez uczniów klasy siódmej oraz trzeciej gimnazjum. Młodsi oraz starsi koledzy przygotowali dla naszej klasy liczne konkursy taneczne oraz słodki poczęstunek. Rolę starościny pełniła Maja Wojska, która wprowadziła przybyłych gości w taneczną atmosferę, życząc wszystkim udanej zabawy. Gdy tańce rozkręciły się na dobre, wybraliśmy Królową oraz Króla balu, po czym zajadaliśmy się pysznych tortem ufundowanym przez Radę Rodziców. „Połowinki” pozostaną niewątpliwie każdemu z uczestników na długo w pamięci. Uczniowie wspaniale się bawili, a wspólnie spędzony czas jeszcze bardziej zintegrował naszą małą społeczność. Tego wieczoru wszyscy mogli zapomnieć o szkolnych obowiązkach, żeby oddać się jakże miłym i beztroskim chwilom w gronie szkolnych przyjaciół. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pomogli w organizacji zabawy.

                                                                     Uczniowie klasy 2 gimnazjum z wychowawcą