Gazetka szkolna- zapraszamy do lektury

gazetka numer 1

Pisanie – czynność trudna, czasochłonna i absorbująca. Ci jednak, którzy opanowali sztukę tworzenia tekstów wiedzą, że to zajęcie przede wszystkim pasjonujące, przynoszące dużo radości z efektów, a przy tym rozwijające. Dlatego uczniowie naszej szkoły, członkowie Kółka dziennikarskiego, postanowili zacząć przygodę z wydawaniem gazetki. Krótko przed feriami udało im się wypuścić pierwszy numer Szkolnej Paczki. Redakcja jest młodym zespołem, w którego skład obecnie wchodzą czwarto- i piątoklasiści.  Piszą  oni o tym, co się dzieje w szkole, ale też nie uciekają od innych  tematów tj. kultura, gotowanie czy sport, którymi interesują się osobiście. Mamy nadzieję, że redakcja rozwinie skrzydła, a może nawet wzbogaci się o kolejnych adeptów sztuki pisania. Tymczasem dziś…

   …zapraszamy do lektury!