Zabawa drugoklasistów

W poniedziałek, piątego lutego, odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas drugich. Zabawa miała miejsce w holu części szkoły przeznaczonej dla dzieci młodszych. Miejsce zabawy zostało pięknie przystrojone przez klasę IIb. Zabawa w stylu hawajskim trwała od 16.00 do 18.00. Dzieci tańczyły w rytm popularnych utworów oraz uczestniczyły w różnych zabawach. W połowie zabawy była przerwa na odpoczynek. Wielką niespodziankę sprawił dzieciom Felek z kl. IIb , który z rodzicami i siostrą Mają przygotował pyszne mufinki. Poczęstunek przyjęto z radością. Po podwieczorku balowicze ruszyli ponownie do tańca. Uroku zabawie dodawały przepiękne stroje i szalone tańce balowiczów. Po zakończeniu zabawy dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wracały do domów.
Dziękujemy Państwu Kostowieckim za poczęstunek oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uatrakcyjnienia naszej zabawy.

                                 Maria Bestry, Patrycja Przychodniak,Edyta Anglart – Czerniejewska