„Kopciuszek” -przedstawienie dla przedszkolaków

Król jegomość wielce wzruszony ogłasza na wszystkie strony, że jakoż najmłodsza dziatwa Szkoły Podstawowej w Paczkowie w oddziałach przedszkolnych pochowana adeptami sztuk teatralnych się okazała, swe umiejętności, śpiewy i tańce starszym kolegom z klas I-III w środę 31 stycznia roku pańskiego 2018 pokazać raczyła.
Radując się wielce ta dziatwa niesforna w podwoje naszej szkoły także w piątek 2 lutego swoich ziomków z pobliskiego przedszkola zaprosiła, aby i im „Kopciuszka” nadobnego pokazać i aktorskie popisy dając przykład uskutecznić. Wszystkim gościom naszym za przybycie dziękując, oklaskami się radujemy.

                                       Krystyna Bednarczyk, Monika Czechowska i Sylwia Jahnz- Bolewska
                                                oraz dziatki z oddziałów przedszkolnych 0A i 0B