Kolejna noc w szkole klasy 3a

Kolejna noc w szkole klasy 3a 12 stycznia po raz kolejny klasa 3a nocowała w szkole. To już taka nasza tradycja – kochamy być razem i wspólnie spędzać czas. Tym razem nasza noc miała charakter imprezowy. Świętowaliśmy urodziny Maksia i Gabrysi, którzy przygotowali dla nas przepyszne słodkości i niespodzianki. Wspólnie dmuchaliśmy balony, gwizdaliśmy urodzinowymi trąbkami, śpiewaliśmy piosenki i spacerowaliśmy w ciemnościach ze świecącymi bransoletkami! Solenizantom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego ! I… czekamy na następną nockę;-) 12 stycznia po raz kolejny klasa 3a nocowała w szkole. To już taka nasza tradycja – kochamy być razem i wspólnie spędzać czas. Tym razem nasza noc miała charakter imprezowy. Świętowaliśmy urodziny Maksia i Gabrysi, którzy przygotowali dla nas przepyszne słodkości i niespodzianki. Wspólnie dmuchaliśmy balony, gwizdaliśmy urodzinowymi trąbkami, śpiewaliśmy piosenki i spacerowaliśmy w ciemnościach ze świecącymi bransoletkami! Solenizantom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego ! I… czekamy na następną nockę;-)