Podium dla paczkowskich „szczypiornistów”!

Dnia 12 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Zalasewie odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w piłce ręcznej chłopców – rocznik 2002-2004, których nadrzędnym celem była popularyzacja gry w piłkę ręczną, jak również wyłonienie zwycięzcy w tej dyscyplinie w roku szkolnym 2017/2018. W sportowej rywalizacji uczestniczyły zespoły z 8 szkół podstawowych Miasta i Gminy Swarzędz. Uczniowie naszej szkoły rozegrali mecze w grupie B z zawodnikami ze szkół: SP nr 1 Zalasewo, SP nr 2 Zalasewo oraz SP nr 1 Swarzędz. Naszym reprezentantom udało się w dobrym stylu pokonać zarówno zawodników z SP nr 2 w Zalasewie, wygrywając mecz 10:1, jak i piłkarzy ręcznych z SP nr 1 w Swarzędzu, kończąc mecz wynikiem 11:1. W potyczkach z gospodarzami zawodów, którzy grali w znakomitym stylu, ponieśliśmy porażkę, przegrywając 14:2. W generalnej klasyfikacji, po podliczeniu zdobytych bramek, uplasowaliśmy się na III miejscu w gminie. Skład drużyny: Bubolc Gracjan (klasa 2g); Cabaj Oskar (klasa 2g); Fornalkiewicz Kacper (3g); Gawarecki Kacper (klasa 2g); Michałek Sebastian (3g); Salamonik Bartosz (3g); Słoński Bartosz (klasa 2g); Słoński Jakub (klasa 2g); Stawik Maksymilian (3g); Szwedziak Nikodem (klasa 2g); Wolski Kacper (klasa 2g).

                                                                                                           Mateusz Radomski