Andrzejkowa noc w szkole

W piątkowy wieczór, 24.11.2017 r., uczniowie klasy IIb wraz z opiekunami urządzili sobie andrzejki z nocowaniem. Towarzyszyły im tańce i poczęstunek. Następnie, oświetlając sobie latarkami drogę, sprawdzaliśmy jak wygląda szkoła nocą. Sprawdzaliśmy też, czy nie przyczaił się gdzieś jakiś duszek, który ostatnio ciągle otwierał nam klasowe drzwi. Około godziny 21.30 położyliśmy się spać. Pani czytała nam bajkę na dobranoc i wtedy w drzwiach naszej sali pojawił się prawdziwy duch. Powiedział : „dobranoc” i zniknął. Po takiej wizycie zawinęliśmy się szczelnie w śpiwory i próbowaliśmy spać. Niektórym udało się to od razu, inni długo liczyli owieczki. Rano odebrali nas stęsknieni rodzice. Oj, długo będziemy wspominać tę andrzejkową nockę.

                                                                                  Klasa IIb z wychowawcą