„W świecie czarów i magii”- spotkanie z iluzjonistą

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję mieli uczniowie z kl. 0-III . Dn. 21.11.2017r. naszą szkołę odwiedził Iluzjonista „Brozi” (Zbigniew Brzozowski) – znany z programu „Mam Talent”. Zabawa w czarowanie bardzo się wszystkim  podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego iluzjonisty i otrzymać duże brawa od publiczności. Były m.in. znikające chustki, pojawiające się znikąd pieniądze, gołębie, a także wiele innych ciekawostek związanych z iluzją.  Występ ubarwiony został solidną dawką humoru. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Chętnie nagradzały każdy pokaz gromkimi brawami. Uśmiech dzieci nie znikał jeszcze przez dłuższy czas. Wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszej szkole i nadal zastanawiamy się, skąd się brały żywe gołębie z różnych rekwizytów. Może kiedyś się dowiemy?

                                                                                           Monika Czechowska