W podziękowaniu Nauczycielom i Pracownikom Szkoły

Piątek, 13 października 2017 roku, rozpoczął się dla całej społeczności szkolnej inaczej niż zwykle. Uczniowie przybyli na lekcje w galowych ubiorach, z upominkami oraz kwiatami dla swoich nauczycieli. Były szczere życzenia, było odświętnie, a przede wszystkim wyjątkowo. W południe odbyła się uroczysta akademia, podczas której Pani Dyrektor złożyła życzenia gronu pedagogicznemu oraz wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom. Następnie uczniowie ze szkolnego koła teatralnego przygotowali przedstawienie, w trakcie którego zaprezentowali swoje umiejętności wokalno – artystyczne w podziękowaniu swym pedagogom za trud i serce wkładane w wykonywanie tego jakże wyjątkowego zawodu. Na zakończenia uroczystości każdy nauczyciel otrzymał przygotowany przez dzieci słodki upominek… na osłodę kolejnych miesięcy pracy.

                                            Magdalena Lewandowska, Mateusz Radomski