Oddziały przedszkolne wycieczkowo

ZOOUbiegły tydzień dzieciom z oddziałów przedszkolnych  OA i OB upłynął bardzo intensywnie a zarazem przyjemnie, bowiem w ciągu 2 dni udało nam się wyjechać poza teren szkoły i odwiedzić ciekawe miejsca edukacyjne.  Dn. 27.09.2017r. wybraliśmy się autobusem do sadu, by zobaczyć jak rosną drzewa owocowe, z których mamy pyszne jabłka i śliwki. Oprócz tego, że mogliśmy dowiedzieć się od Taty Stasia, jednocześnie właściciela sadu,  wielu ciekawostek  to mogliśmy również skosztować pysznych owoców. Następnego dnia, tj.28.09.2019r., odwiedziliśmy Nowe ZOO w Poznaniu. Pogoda była cudowna więc  z ogromną przyjemnością spacerowaliśmy odwiedzając mieszkańców ZOO w towarzystwie pana przewodnika. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji na temat życia dzikich zwierząt żyjących w różnych regionach świata. Udało nam się również przejechać kolejką, która kursuje na terenie ZOO.  Oprócz świetnych  humorów, pozytywnych wrażeń i dużej dawki wiedzy mogliśmy skorzystać też  z pięknej wrześniowej pogody.

Monika Czechowska