Paczkowscy kibice na meczu Lech Poznań – Legia Warszawa

W niedzielne popołudnie, 01 października 2017 roku, 50 osobowa grupa uczniów gimnazjum oraz klas VI – VII szkoły podstawowej, już tradycyjnie, wyjechała do Poznania na mecz drużyn Lech Poznań – Legia Warszawa 11 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Celem wyjazdu było krzewienie zainteresowania do piłki nożnej, integracja uczniów oraz kształtowanie kulturalnego kibicowania wśród młodzieży naszej szkoły. Kibice z Paczkowa wraz z opiekunami z wielkim entuzjazmem dopingowali poczynania „niebiesko – białych”, którzy w fenomenalnym stylu pokonali piłkarzy Legii 3:0. Dzięki odniesionemu zwycięstwu „Kolejorz” awansował na drugie miejsce w tabeli. Pełni emocji, ze zdartymi gardłami oraz dumni z wygranej Lecha powróciliśmy późnym wieczorem pod paczkowską szkołę.
                                                                                      Mateusz Radomski