Wychowanie fizyczne terenowe – klasa 2g w parku linowym

We wtorek, 19 września 2017 roku, uczniowie klasy 2 gimnazjum wraz z opiekunami wyjechali w ramach lekcji wychowania fizycznego do parku linowego Cascader Park w Kobylnicy. Celem wycieczki była nie tylko nauka współdziałania w grupie i integracja gimnazjalistów, ale przede wszystkim kształtowanie wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi, oraz pokonywanie własnym słabości. Na uczniów czekały cztery trasy do wyboru o różnym stopniu trudności. Każdy z uczestników mógł samodzielnie wybrać przeszkody, które pokonywał pod czujnym okiem instruktorów. Nie ulega wątpliwości, iż wspinaczka linowa na świeżym powietrzu dostarczyła uczniom nietuzinkowych wrażeń oraz przyczyniła się do integracji zespołu klasowego.   

                                                                        Wychowawca

                                                                     Mateusz Radomski