Klasowe spotkanie integracyjne klasy IIB

9 września 2017 r., w Drzązgowie w okolicach Kostrzyna odbyło się spotkanie integracyjne dzieci, rodziców, dziadków i wychowawcy klasy II b SP  w Paczkowie. Miejsce spotkania, wigwam na leśnej polanie, zachwyciło wszystkich przybyłych.   Na zewnątrz są stoły i ławy. W wigwamie zaś miejsce na ognisko. Teren jest ogrodzony, bezpieczny i pięknie utrzymany przez Koło Łowieckie z Poznania. Miejsce idealne. Były więc rozmowy dorosłych przy kawie, herbacie, kiełbasie z ogniska, ciastku. Wesołe, beztroskie, wspólne zabawy dzieci. Było ciepło, leniwie i tak przyjemnie, że chciało się tam być jak najdłużej. Było to pierwsze takie rodzinne spotkanie II b, ale na pewno nie ostatnie. Ale to pierwsze, wrześniowe będziemy mile wspominać w smutne, listopadowe, pochmurne dni. Dziękuję Panu Zygmuntowi Skubiszakowi  za pomoc w udostępnieniu wigwamu na nasze spotkanie oraz wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tak miłej i udanej  imprezy rodzinnej.

                               Maria Bestry