„Pierwszaki” w Bramie Poznania

Dnia 11 maja 2017 r. uczniowie klasy I b wybrali się na wycieczkę na Śródkę do Poznania. Tam spotkali się z uczniami OSW dla Dzieci Niesłyszących i razem udali się do muzeum. W drodze do ICHOT podziwiali urokliwe zakątki najstarszej dzielnicy miasta. W muzeum uczestniczyli w zajęciach: „Co warto wiedzieć, by zostać architektem” i zwiedzali Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, zaprojektowały bardzo ciekawe budynki i z wielkim zaciekawieniem poruszały się po muzeum. Podróż na Śródkę odbyły autobusami komunikacji miejskiej. W naszej wyprawie uczestniczyły też mamy, Panie: Anita Dogońska, Joanna Sikora, Joanna Mieloch oraz Ewelina Pawlak. Pomagały w opiece nad dziećmi. Serdecznie im za to dziękujemy. Polecamy też Śródkę jako miejsce w Poznaniu, które koniecznie trzeba odwiedzić.

                                                                  Maria Bestry, Karolina Wolska