Paczkowscy kibice na meczu Lech Poznań – Ruch Chorzów

W sobotnie popołudnie, 22 kwietnia 2017 roku, 45 osobowa grupa uczniów gimnazjum oraz klasy VI szkoły podstawowej wyjechała do Poznania na mecz drużyn Lech Poznań – Ruch Chorzów 30. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Celem wyjazdu było krzewienie zainteresowania do piłki nożnej oraz kształtowanie kulturalnego kibicowania wśród młodzieży naszej szkoły. Paczkowscy kibice wraz z opiekunami z wielkim zainteresowaniem oraz przy gorącym dopingu oglądali poczynania Lechitów, którzy w fenomenalnym stylu strzelili trzy bramki. Zwycięstwo 3:0 pozwoliło Kolejorzowi awansować na trzecie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Pełni wrażeń i dumni ze zwycięstwa „Naszych” powróciliśmy późnym wieczorem do Paczkowa. 

                                                       Mateusz Radomski, Joanna Pluta