Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

18083706_1318121811568414_923671153_oPo raz kolejny uczniowie Gimnazjum  w Zespole Szkół w Paczkowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się dnia 27.03.2017 r. Tym razem konkurs odbywał się pod hasłem English Master.  Podczas konkursu uczniowie sprawdzali swoją znajomość słownictwa, gramatyki oraz czytania ze zrozumieniem rozwiązując test wiedzy. Pierwsze miejsce uzyskała Natalia Kościelniak z klasy III, drugim miejscem może pochwalić się Maja Karkowska z klasy III , a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Błaszkowiak z klasy I. Uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami ufundowanymi przez wydawnictwo MacMillan. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

                                                                       Joanna Pluta, Klaudia Czerniak