Wycieczka do Deli Parku w Rosnówku

Święta Wielkanocne tuż, tuż… W związku z tym, dn. 4 kwietnia 2017r. uczniowie klas OA i OB wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Deli Parku w Rosnówku. Pogoda dopisała znakomicie dlatego już na samym wstępie dzieci rozpoczęły zwiedzanie od Parku Miniatur, w którym zgromadzone są repliki najsłynniejszych budowli, piękne kaskady, prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, budząca się do życia roślinność i mini Zoo. Następnie pan przewodnik zabrał dzieci na Wielkanocne warsztaty kulinarne, podczas których można było poznać tradycje i zwyczaje wielkanocne oraz wykonać i ozdobić własnoręcznie słodkiego mazurka. Po wyczerpującej pracy w kuchni na dzieci czekała zasłużona nagroda w postaci świetnej zabawy na ogromnym placu zabaw z dmuchanymi zamkami. Z wycieczki wróciliśmy zmęczeni, pełni wrażeń i nowych doświadczeń oraz z…niezjedzonymi mazurkami.

                                                                                             Monika Czechowska