Szkolny konkurs MAM TALENT

Dnia 30 marca 2017 w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent” zorganizowany dla klas 0-III, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Do konkursu przystąpiło 20 uczestników prezentując publiczności m.in. umiejętności plastyczne, wokalne,  recytatorskie, taneczne, gimnastyczne i wiele innych. Widownia wraz z panem Jarosławem Batkowskim stanęła na wysokości zadania i mocno dopingowała finalistów. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę oraz dyplom za udział w konkursie. Decyzją jury, w skład którego weszły panie: Monika Czechowska, Małgorzata Parysek, Małgorzata Felińska, wyłoniono następujące miejsca:

  1. Kamil Miński – kl.Ia – układanie Kostki Rubika
  2. Kasia Kirsch i Małgosia Nowotka – kl. IIIb – gimnastyka artystyczna
  • Dawid Dorosz – kl. IIIa – taniec Popping

Wyróżnienia:

  1. Alicja Hetmańczyk – kl.IIIa – gimnastyka artystyczna
  2. Lea Różańska – kl. IIa – piosenka
  3. Zosia Parysek – kl. IIIa – gra na pianinie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem. Zaprezentowaliście się wspaniale – wielkie brawa!

                                                                                           Monika Czechowska