ZIELONY ŚWIAT W MINIEUROLANDZIE: drzewa i krzewy

   
 

Każdy z uczniów klasy VI miał za zadanie wykonać zielnik, w którym znalazły się liście dwunastu wybranych drzew, charakterystycznych dla naszego regionu. Wszystkie zielniki zostały sprawdzone, pod kątem poprawnego oznaczenia drzew oraz najciekawszego wykonania i ocenione na lekcji przyrody. Najbardziej interesujące prace zostały wysłane na konkurs organizowany przez Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku, pod honorowym patronatem pani Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej. Do wygrania są rodzinne zaproszenia dla 4 osób do Parku Miniatur w Minieurolandzie. Trzymamy kciuki za: Weronikę Kanię, Natalię Brychcy, Mikołaja Plenznera oraz Bartka Halczyńskiego.

                                                                                                                                             Maria Kocięcka