Wspólna praca się opłaca

Z radością informujemy, że w tym roku również mamy miejsca na podium w Gminnym Konkursie Ekologicznym organizowanym corocznie w Swarzędzu.

Ekorobot – Perfekcyjna Pani Domu – wykonany przez klasę I b pod opieką Pani Marii Bestry zajął III miejsce.  Ekociuszek – Cztery Pory Roku – wykonany przez uczniów klasy III gimnazjum: Jagodę Kowgier, Adę Olejniczak, Kornelię Kapciak, Igora Tomczaka, Patrycję Baierlein, Maję Karkowską, Julię Majchrzak i Mateusza Świstka, pod opieką Pani Małgorzaty Felińskiej – II miejsce.

Zgodna, solidna i pełna zaangażowania praca zespołowa przyniosła naszym uczniom nagrody w postaci wycieczek.

Klasa I b pojedzie do Rogalina, a uczniowie z III gimnazjum do Szreniawy.

Cieszymy się z sukcesów naszych dzieci i z radością obserwujemy i umiejętność zespołowego działania.

Maria Bestry i Małgorzata Felińska