VII Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

 Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Paczkowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe w VII Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się dnia 27.02.2017 r. Tym razem konkurs odbywał się pod hasłem How good  are  you  at  English?  W I części konkursu uczniowie sprawdzali swoją znajomość słownictwa i gramatyki rozwiązując test wiedzy.    Uczestnicy również prezentowali swoje umiejętności w rozumieniu tekstu czytanego oraz sprawdzili swoje umiejętności pisania w II części konkursu. Uczniowie mieli także okazję obejrzenia fragmentu filmu w angielskiej wersji językowej. Pierwsze miejsce uzyskali Jagoda Pyła z klasy VI i Paweł Kirsch z klasy V, drugim miejscem może pochwalić się Makary Prządak z klasy VI, a trzecim Antoni Krzyżanowski, z klasy V. Uwieńczeniem rywalizacji były nagrody ufundowane przez wyd. McMillan. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.    

 

                                                                                                           Klaudia Czerniak, Joanna Pluta