Spotkanie z piłkarzem

   
  W miniony piątek, tj. 20 stycznia 2017 r. odwiedził nasza szkołę gość specjalny piłkarz – Pan Paweł Bocian. Pan Paweł opowiedział nam o swojej karierze piłkarskiej, którą rozpoczął  w 1989 r. w klubie Unia Swarzędz. Swoje doświadczenie piłkarskie zdobywał również w klubach: Olimpii Poznań oraz Lechu Poznań. Był nawet Reprezentantem Polski.  Podpisał także kontrakt z Fortuną Dusseldorf, później powrócił do Lecha Poznań. Z Lecha przeszedł do indonezyjskiego Klubu Persib Bandung.Karierę piłkarską zakończył w 2005 roku w  Unii Swarzędz. Spotkanie było bardzo interesujące, nasz gość opowiadał różne anegdoty i historie związane z piłką nożną. Uczniowie zadawali mu wiele różnych pytań, na które z chęcią odpowiadał. Pod koniec spotkania wszyscy zainteresowani uczniowie  otrzymali  zdjęcie z autografem Pana Pawła, które dla wielu z nas  – szczególnie miłośników piłki nożnej było fajną pamiątką.

                                                                                              sekretarz klasy V i miłośnik piłki nożnej

                                                                                                                                             Olek Głowacki