„Połowinki klasy II Gimnazjum”

   
 

W środę,  15 lutego 2017 r. w murach naszej szkole odbyły się „Połowinki” dla klasy 2 gimnazjum, organizowane przez uczniów klasy 1 gimnazjum. Uroczystość rozpoczęliśmy przemówieniem Pani wicedyrektor Małgorzaty Gronowskiej, która życzyła uczniom powodzenia na drugą połowę edukacji w gimnazjum. Następnie głos zabrała wychowawczyni klasy 2 gimnazjum, Pani Anna Prządak, życząc uczniom wytrwałości oraz ukończenia szkoły z jak najlepszymi wynikami. Po części oficjalnej uczniowie zajadali się pysznym tortem ufundowanym przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz wypiekami przygotowanymi przez rodziców klasy 1 oraz 3 gimnazjum. Uczniowie klasy 2 gimnazjum otrzymali od swoich młodszych kolegów czterolistne koniczynki, jako symbol szczęścia, a następnie wszyscy brali udział w przygotowanych konkursach tanecznych. Gdy karnawałowa impreza taneczna rozkręciła się na dobre, wybraliśmy Królową i Króla „Połowinek”. Wszyscy zakończyliśmy uroczystość w znakomitych nastrojach. Z opinii uczniów wynikło, że zabawa była bardzo udana i już czekamy na kolejną imprezę taneczną, która po raz kolejny zintegruje uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pomogli w organizacji zabawy.

wychowawca klasy 1 gimnazjum

Mateusz Radomski