Nocny Maraton Filmowy

   
 

Z  7 na 8 października 2016, w godzinach nocnych od 20.00 do 6.00 odbył się w naszej szkole już kolejny – V Nocny Maraton Filmowy dla gimnazjalistów.

Impreza ta, jak co roku cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Do ostatniego dnia zgłaszali się chętni, jednakże liczba miejsc  była ograniczona do 40. Tylu też uczniów, wyposażonych w kocyki, poduszeczki i ogromne ilości zakąsek, przez 10 godzin mogło nacieszyć się swoim towarzystwem, wspólnie oglądać filmy (lub drzemać). W czasie przerw między filmami uczniowie rozwiązywali zagadki na inteligencję, była też serwowana pizza, ciepła herbata, popcorn i ciastka.

 Niedoścignionym mistrzem zagadek okazała się Zuzanna Pawlicka. Filmem,  który cieszył się największym zainteresowaniem,  szczególnie kl. Ig  była „Księga Dżungli”.

Wszyscy sprawnie włączyli się w przywrócenie tymczasowej sali kinowej do funkcji sali lekcyjnej. Wzorowo spisały się osoby wyznaczone do organizacji NMF – z kl. Igimn. Agata Kornowicz, z kl.II gimn. Zuzanna Wieczorek, z klasy III gimn. – Kornelia Kapciak.  Miłą niespodziankę sprawiła wszystkim  Weronika Szmyt z kl. II g – własnoręcznie upiekła przepyszne ciasto.

 Opiekunami byli pani Małgorzata Parysek  i Anna Prządak.