Maraton przyrodniczy

   
 

Dnia 29 listopada uczniowie klasy III gimnazjum uczestniczyli w maratonie przyrodniczym. Jest to jedna z form przygotowania uczniów do egzaminu gimnazjalnego. Jednak maraton, jest mniej stresujący niż egzamin, ponieważ rozwiązując zadania z biologii, chemii, geografii i fizyki, uczniowie pracują w trzyosobowych grupach. Najlepszy wynik uzyskały dwie drużyny w składzie: Patrycja Barelain, Filip Pawiński i Kacper Prządak oraz Jagoda Kowgier, Julka Majchrzak i Krzyś Klupczyński. Wynik tych uczniów to 85%, podczas gdy wynik całej klasy to 79%. Życzymy takich osiągnięć na egzaminie i zapraszamy uczniów klasy III gimnazjum na wiosenną edycję maratonu – tuż przed egzaminami!

                                                                                                                             organizatorki maratonu

                                                                                                              Maria Kocięcka, Maria Rydel-Nowak, Anna Prządak