Konkurs plastyczny malowane dynie

W piątek 4 listopada 2016r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego dla klas 0-III pod hasłem „Malowane dynie”.

Przedmiotem konkursu było ozdobienie dyni według własnego pomysłu przy zastosowaniu dowolnych technik. Przyniesione do szkoły dynie były bardzo oryginalne i długo zdobiły nasz hol oraz przeszły wszelkie oczekiwania organizatorów.

W konkursie wzięło  udział  dwadzieścia dziewięć zespołów RODZIC – DZIECKO, takie bowiem było założenie projektu. Wszystkie wykonane prace wzbudziły ogromne zainteresowanie i uznanie dla wykonawców.  Wyłoniono 3 pierwsze miejsca oraz 3 wyróżnienia. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami – niespodziankami.

Lista laureatów konkursu:

       I miejsce – ADAM JĘDRZEJEWSKI

       II miejsce – MARTYNA RYSZCZYŃSKA

       III miejsce – ZUZANNA WODA

Wyróżnienie:

  1. MATEUSZ KRAMKOWSKI
  2. JULIAN KAŹMIERCZAK
  3. MAKSYMILIAN SKRZYPCZAK

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Monika Czechowska