Dzień chłopca w II klasie gimnazjum

   
 

Dnia 28 września 2016 roku dziewczyny z klasy 2 gimnazjum przygotowały imprezę niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka dla mężczyzn ze swojej klasy. Uczennice w tajemnicy przed chłopcami przyrządziły prawdziwą ucztę – samodzielnie upiekły pizze, przyniosły ciasta oraz słodkości domowego wypieku, a dla każdego chłopca przygotowały drobne prezenty. Chłopcy przed przystąpieniem do biesiadowania musieli rozwiązać kilka zagadek, po czym otrzymali prezenty i zasiedli do ucztowania. Na zakończenie wspólnego imprezowania cała klasa obejrzała komedię „Ted”. Późnym wieczorem wszyscy powróciliśmy do domów w znakomitych nastrojach. 

                                                                                                                      Mateusz Radomski